O nas

Decsa jest stosunkowo młodą firmą, ale jej początki sięgają grupy przemysłowej powstałej w 1927 roku przez pana Giulio R. De Cardenas. Założona w 1975 roku jako oddział grupy, skupionej na produkcji urządzeń chłodniczych, który później stał się osobną firmą. Urządzenia Decsa  pracują w wielu ważnych budynkach komercyjnych  i zakładach przemysłowych, w Europie, Ameryce, Azji i Afryce, a ich praca w skrajnych warunkach klimatycznych potwierdza ich wysoki poziom jakości. Decsa była pierwszą firmą we Włoszech, produkującą wymienniki rurowe dla wież z obiegiem zamkniętym i skraplaczy wyparnych. Produkujemy również wirniki naszych wentylatorów osiowych by zapewnić naszym urządzeniom optymalną wydajność i trwałość. Posiadamy również własną formułę na materiał DESCAPLAST czyli świeże w wykonaniu ze wzmocnionego poliestru do zastosowań specjalnych tak by ryzyko korozji zostało całkowicie wyeliminowane. 

oferta kontakt Get in touch

Misja

Od początku swojej działalności, Decsa opiera swoją produkcję na własnych oryginalnych projektach, proponując rozwiązania, które często wyprzedzają trendy rynkowe. Nasi klienci mogą korzystać wieloletniego doświadczenia naszych inżynierów, oraz know-how budowanego przez lata doświadczeń. Wprowadziliśmy system zarządzania jakością, ISO 9001, aby upewnić naszych klientów, co do jakości naszych produktów i usług. Staramy się pomagać naszym klientom na każdym etapie inwestycji: od wyboru odpowiedniego urządzenia i akcesoriów przez terminową dostawę, aż do uruchomienia instalacji i pomoc serwisową.

kontakt serwis

DECSA w Polsce

Urządzenia Decsa od kilkunastu lat egzystują w świadomości inwestorów i wykonawców na Polskim rynku instalacji chłodniczych. Od maja 2013 roku dzięki wieloletniej i bardzo udanej współpracy wyłączność na oferowania urządzeń wyparnych DECSA została powierzona firmie KLIWEKO z Krakowa.

Kliweko.com.pl kontakt

Lokalizacja

Siedziba główna: biuro techniczne i zakład produkcyjny firmy DECSA znajduje się w miejscowości Voghera (rejon Pavia) na północy Włoch. Posiadamy również przedstawicieli i dystrybutorów w całej Europie i wielu krajach na kilku kontynentach.

DECSA.IT